Coro FM: Ūndūire witū Gītoī kīmenyaga kīerwo – 18th July, 2020

Coro FM Logo

#Ūndūire witū Gītoī kīmenyaga kīerwo Karibū saaana tūtonywo ndūgīra Nī Mūtonyi witū Mūthuri ti #Kanyonga_wa_Mūkono. twīna Mūgeni mūthuri ti #Samuel_Kamitha atūtarīrie ngomi imwe icokaga kūrī andū nīkī na ingī iticokaga?


One Reply to “Coro FM: Ūndūire witū Gītoī kīmenyaga kīerwo – 18th July, 2020”

  1. Stanley mbugua

    Hi my name is Stanley, I have a question, kwetu ukioa ni lazima utoe mbuzi kwa baba yako ili ichinjwe ili wewe na bibi yako mfunguliwe kula ‘mara’. wakati WA baba yangu kutoa hiyo mbuzi, baba yake alikuwa ameshafariki. Kwa hivyo alitoa mbuzi yake kwa mama yake ambaye ni bibi ya guka na ndiye pakee aliyekuwa amebaki, yaani si yeye aliyezaa baba. He, hapo alifanya makosa? Tafadhali nialifu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *